КонтактиКар’єраПартнериОсобливості сервісуПро компаніюГоловна
«Eventum» – професійна доставка продуктів
e-mail: sales@eventum.kiev.ua тел: (044) 222 95 33 (050) 410 26 13


Каталог товарів


Компанія ІВЕНТУМ пропонує новий продукт на ринку HoReCa
07 квітня 2016, 09:01
Компанія ІВЕНТУМ пропонує новий продукт на ринку HoReCa куряче стегно без шкіри і без кістки
Особливості сервісу

Ми знайомі зі специфікою ресторанного бізнесу і тому здійснюємо доставку продуктів шість днів на тиждень (з понеділка по суботу) і приймаємо замовлення цілодобово навіть з доставкою того ж дня. Прийняті до 11 годин замовлення доставляються в той же день.

Всупереч сформованого колись давно помилкового стереотипу про те, що широкий асортимент продукції компанії передбачає високі ціни, ми пропонуємо нашим клієнтам дуже лояльні ціни. Ми досягаємо такої можливості в процесі переговорів з постачальниками і працюємо безпосередньо з виробниками.

Ми чуйно реагуємо на запити Клієнтів про товари, яких поки що немає в нашому асортименті, і починаємо займатися тим, щоб незабаром задовольнити і цей запит. Так, почавши свою роботу з однієї товарної групи, на сьогоднішній день в асортименті компанії «ІВЕНТУМ» присутні охолоджене м'ясо (свинина і яловичина) і птиця (курятина і індичка), молочна продукція, бакалійні товари, м'ясні копчені вироби, свіжі курячі яйця, соуси, риба охолоджена і свіжозаморожена, заморожені ягоди / фрукти / овочі, морозиво, сендвічний хліб, консервація, рослинна олія, прянощі. І кожен наш клієнт отримує продукцію від кращих виробників.

Приймаючи замовлення від Клієнта, ми готові до того, щоб виконати його на 100%. Адже ми - партнери!

Створення сайту в Києві: студія Камінського © 2015—2019 eventum.kiev.ua Всі права захищені