КонтактиКар’єраПартнериОсобливості сервісуПро компаніюГоловна
«Eventum» – професійна доставка продуктів
e-mail: sales@eventum.kiev.ua тел: (044) 222 95 33 (050) 410 26 13


Каталог товарів


Компанія ІВЕНТУМ пропонує новий продукт на ринку HoReCa
07 квітня 2016, 09:01
Компанія ІВЕНТУМ пропонує новий продукт на ринку HoReCa куряче стегно без шкіри і без кістки
Про компанію

ТОВ «ІВЕНТУМ» - компанія-партнер для закладів громадського харчування - ресторанів, кафе, розважальних комплексів, що забезпечує термінову доставку продуктів за замовленням Клієнта.

Компанія «ІВЕНТУМ» розпочала свою роботу з однієї товарної групи, але, сприймаючи запити клієнтів, поступово розширювала свій асортимент, здійснюючи домовленості з найбільшими виробниками в Україні та за її межами і приймаючи дистриб'юторські зобов'язання. Так ми домоглися того, що можемо запропонувати нашим Клієнтам оптимальні ціни на якісну продукцію.

Перш ніж нова товарна група надходить на наш склад, ми проводимо ретельний відбір серед декількох виробників, щоб зупинитися на продукті гарантованої бездоганної якості. Наші замовники бажають бачити на кухні продукти, з якими приємно працювати - високої якості, в надійній упаковці і доставлені на спеціальному транспорті, що обладнаний холодильним устаткуванням. І ми це забезпечуємо!

Для зберігання продуктів використовуються професійні, ідеально чисті складські приміщення з постійною контрольованою температурою, і ніякі збої в електромережі не зменшать цю температуру ні на градус - режим підтримується потужними генераторами.

Склад заморожених продуктів забезпечує температуру -28ºС, для зберігання охолоджених продуктів встановлені режими від 0 до +5 ºС.

Окремі приміщення виділені для продуктів бакалійної групи, які не потребують низьких температур.

Створення сайту в Києві: студія Камінського © 2015—2019 eventum.kiev.ua Всі права захищені